Nice Kumanda

 

 

 

Nice teknik servis olarak tüm Türkiye’ deki pazarda büyük yer edinerek ciddi anlamda Nice Bariyer, kollu bariyer, fotoselli kapı, Nice yana kayar bahçe kapı motorları, Nice dairesel bahçe kapı motorları, Nice Kepenk, Nice Panjur motorları, Nice tüm otomasyon sistemlerinde kalite ve yılların verdiği tecrübe ile montaj, Teknik destek ve Teknik servis olarak bütün nice ürünlerine servisimiz vardır.  Nice ürünlerinin; Uzaktan kumanda alıcı ve Nice Kumanda ile çalışmasını sağlamaktadır. Nice Motorlarının en büyük özelliği ise kendi  Nice kumandası dışında hiçbir kumanda ile çalışmaması ve Nice Kumandalarının rolling kod yapısına sahip olup kopyalanmamasıdır.

Nice kumandaların avantajı ise En kolay tanıtma sistemine sahip olması bu kumandalarda zorlanmadan sadece 2 tuşa basarak yapılır.

Nice marka; Dünyada hemen hemen her ülke bulunmaktadır.

Nice Bariyerlerinin tümüne Nice kumanda Alıcı Kartı bağlanmak zorundadır sebebi ise diğer bir çok markada olduğu gibi nice çoğu motorlarında kumanda alıcısız çalışmamaktadır. Nice otomatik kapıların ana kartı bozulsa bile kumanda alıcı kartı asla zarar görmez. Kumanda alıcı kartlarına  en fazla 60 kullanıcı tanıtabilirsiniz daha fazla kullanıcı kumanda alıcısına tanıtmak isterseniz harici kumanda alıcı almanız gerekir. Harici kumanda alıcıları cok sayıda kullanıcı tanıtabilirsiniz.

Nice Türkiye  Müşterilerimizin bütçesini düşünerek Nice harici alıcı kartı Kullanmaktadır. Nice otomatik kapılara Nice Uzaktan  Kumanda Tanıtmak ise çok basittir. Kısaca tarif etmek gerekirse Nice otomatik kapıların tümüne bağlamakta olduğumuz Nice alıcı kartına enerji geldikten sonra Nice oxi alıcı kartı üzerinde bulunan butona basıp bıraktıktan sonra kumanda üzerinde ki kullanmak istediğiniz tuşuna 10 saniye basılı tutup sonrasında nice kumandanın tuşunu bırakıp Nice alıcı kartının üzerinde yanan ışığın sönmesini bekleyerek söndükten sonra, denemek için tanıtmış olduğunuz tuşa basarak kampının hareket edip etmediğini görmüş olursunuz.  Nice Bariyer, Nice Mantar Bariyer Nice Motor, Nice garaj kapısı, Nice Seksiyonel kapı vb. gibi otomatik kapıların tümünde Nice ürünlerinin tümünü bu şekilde çalıştırabilir ve Kullanabilirsiniz.

Nice kumanda sayesinde otomatik kapıların yanına yaklaşmadan uzaktan kumanda sayesinde kolayca açabilir ve kapatabilirsiniz. Manuel açılıp kapılır olsaydı kapılarımız tam anlamıyla hayatımızı kolaylaştırmak yerine kabusa çevirecekti. Düşünsenize otopark kapılarınız otomatik kapı ve kışın ortasından aracınızı otoparka park edeceksiniz araçtan inmek durumunda kalmanız gerekmektedir kışın ve soğuğun hava şartlarından kurultulmak için kullandığımız otomatik kapılar hayatımızı bir hayli zorlaştıracaktı. Nice Uzaktan Kumanda için bizlere ulaşabilir ve Nice uzaktan kumanda fiyatlarını görebilirsiniz.