Döner Kapı Servisi

 

Yetkili Döner Kapı Servisi

Döner kapı servisi sisteminin sağladığı avantajlar prestijli bir açılış yaratmakta ve mimari bir yapının işlevselliğini ve rahatlığını arttırmaktadır. Her döner kapı çeşidi belirli yerler için özelleştirilmiştir ve en yüksek kaliteli malzeme ve modern teknoloji ile tasarlanmıştır. Üç veya dört kanatlı olan bu kapılar adından da belli olacağı üzere dönerek çalışmaktadır ve büyük ağır sistemlerdir Döner kapı servis sistemleri genellikle yoğun yaya trafiği olan yerlerde kullanılmaktadır. Bu döner kapıların temelde manuel ve otomatik olmak üzere iki çeşidi bulunur.

Manuel döner kapı, döner bir kapı monte edildiğinde en ekonomik seçimdir. Manuel döner kapılar ileride otomatik döner kapılara dönüştürülebilir. Bir otomasyon döner kapısı ile manuel döner kapı arasındaki fark, giriş ve çıkıştaki motor mekanizmasıdır. Otomatik döner kapılarda, enerji tasarrufu sağlamak ve yayalara güvenli bir geçiş sağlamak için radar ve akıllı bir güvenlik sistemi n-bulunmaktadır.

Döner Kapı Servis, Bakım Ve Tamiri

Gün içersin de yoğun bir şekilde kullanılan kapıların düzenli kontrollerinin yapılması yaya trafiğini aksatmamak ve kullanıcıların içeride mahsur kalmaması için önemlidir. Döner kapı bakımı, oluşabilecek arızaların  önüne geçilmesinde hayati bir önem taşır. Döner kapı servisi  uzmanları tarafından yapılan bakımlarda oluşabilecek arızalar önceden tespit edilebilir.  Düzenli bakımı yapılırsa , döner kapı tamiri ihtiyacı minimize edilebilir. Düzenli döner kapı bakımı yaptırmanız kapının asla  arıza vermeyeceği anlamına gelmez özellikle otomatik döner kapıların sensörlerin de, motorunda zaman zaman arızalar olabilir. Döner kapı tamiri yalnızca döner kapı servisi tarafından yapılmalıdır.  İşinde uzman kişiler tarafından yapılan tamir ve bakım işlemleri ürünün ömrünü ve kullanım süresini uzatmaktadır.