Otomatik Kepenk Servisi

 

Yetkili Otomatik Kepenk Servisi

Güvenli ve dekoratif olmasından dolayı çok geniş bir kullanım alanına sahip olan otomatik kepenk servisi sistemleri, özellikle işyerlerinde, mağazalarda evlerde kullanılmaktadır Dekoratif ve güveli olmasının yanı sıra bir çok avantajı da vardır. Eski tip kepenklerle kıyasladığımızda, otomatik kepenk sistemlerini kapatıp açmak için ekstra bir efor sarf etmenize gerek yok.

Bir kumanda yardımıyla çok rahat açılıp kapana bilmektedirler. Aynı zamanda gelişen teknoloji sayesinde bir çok inşan evinin güvenliğini sağlamak için pencerelerine bu otomatik kepenk bakımı sistemlerinden yaptırmaktadır ve oldukça dekoratif bir görünüme sahiptirler. Otomatik kepenkler eski tip kepekler gibi dışarıdan kırılabilecek bir kilitleme sistemine sahip değildir bu nedenle hırsızlar için bir caydırıcı unsurdur. Uzun ömürlü ve kullanışlıdırlar.

Yetkili Servis Ve Tamiri

 Her otomatik sistemde olduğu gibi kepenk sistemlerinin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren otomatik kepenk servisi vardır. Servisler otomatik kepenk tamiri, bakımı, kurulumu gibi işlemlerin hepsini gerçekleştirmektedirler. Eski tip kepenk sistemlerinde pek gerek duyulmasa da otomatik kepenk bakımı özellikle güvenlik açısından çok önemlidir. Bakımı yapılmayan kepenklerde tam kapanmama gibi bir problem gözden kaçarsa hırsızlara davetiye çıkarabilirsiniz. Kullanım süresi uzadıkça sistemlerde bazı problemler ortaya çıkabilmektedir.

 Bu durum oldukça normaldir ve bu tarz durumlarda sistemi eski haline getirmek için otomatik kepenk tamiri gereklidir. Otomatik kepenk sistemleri oldukça dayanıklı ürünlerdir ve minimum arıza çıkarılar fakat genellikle görülen iki tip arıza vardır. Bu arıza çeşitleri kullanıcı hatasından veya cihazdan kaynaklanabilir. Eğer problem cihazda ise ve kurulumdan kaynaklı arıza yapmışsa otomatik kepenk servisi garanti kapsamında olan kepenklerin bakım ve tamir işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirir.